O 14.30 w Białogardzkie na ul.Batalionów Chłopskich doszło do wypadku drogowego.

O 9.13 w gimnazjum, w Karlinie po tym jak ktoś rozpylił na korytarzu gaz pieprzowy, sześciu uczennicom oraz nauczycielce pomocy medycznej musieli udzielić lekarze. Zatrute osoby zostały zabrane do szpitala w Koszalinie oraz Białogardzie.

Więcej
Sukces Białogardzianek na Mistrzostwach Europy 0

Sukces Białogardzianek na Mistrzostwach Europy

2014-05-19 14:18 0 komentarzy

Białogardzianki bardzo dobrze spisały się na Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin, dokładając swoją cegiełkę do 1. miejsca reprezentacji Polski w klasyfikacji drużynowej.

Więcej
Białogardzianin Mistrzem Polski 0

Białogardzianin Mistrzem Polski

2014-05-15 13:59 0 komentarzy

Podczas Mistrzostw Polski w tańcu Hip Hop, Break Dance i Pooping, Białogardzianin - Marcin Konopacki - został mistrzem kraju w kategoriach Hip Hop solo pow. lat 16 oraz Hip Hop Battles pow. lat 16 oraz z grupą Top Toys w kategorii Break Dance Team. Dzięki swojemu sukcesowi został powołany do kadry narodowej Polski na zbliżające się Mistrzostwa Europy we Włoszech oraz Mistrzostwach Świata w Niemczech

Więcej
Samochodem w witrynę 0

Samochodem w witrynę

2014-05-13 15:08 0 komentarzy

Do niecodziennego wypadku doszło w poniedziałek wieczorem na ul. Wojska Polskiego w Białogardzie.

Więcej
Kabaret Moralnego Niepokoju w Białogardzie 0

Kabaret Moralnego Niepokoju w Białogardzie

2014-05-13 09:38 0 komentarzy

Najnowsza trasa Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. \"Pogoda na suma\" ruszyła w styczniu 2014 r.

Więcej
Rewitalizacja skwerów przy ulicy Dworcowej 0

Rewitalizacja skwerów przy ulicy Dworcowej

2014-05-13 09:29 0 komentarzy

Przed Wielkanocą do białogardzkiego Urzędu Miasta dotarła informacja, z której wynika, że Białogard może otrzymać 1,6 miliona złotych środków unijnych na rewitalizację kolejnej zdegradowanej części miasta.

Więcej
AKS Białogard podbił Mistrzostwa Polski w Zapasach 0

AKS Białogard podbił Mistrzostwa Polski w Zapasach

2014-05-13 09:26 0 komentarzy

Od 25 do 27 kwietnia w Solcu Kujawskim odbywały się Mistrzostwa Polski seniorów w zapasach. Po raz pierwszy w historii mistrzostwa przeprowadzono jednocześnie w trzech grupach: mężczyzn w stylu wolnym i klasycznym oraz kobiet.

Więcej
Majówka motocyklowa z Bractwem Żelazny ! 0

Majówka motocyklowa z Bractwem Żelazny !

2014-05-10 09:54 0 komentarzy

Dnia 10.05.2014 na przystani w Karlinie odbędzie się Majówka motocyklowa organizowana przez Bractwo Motocyklowe Żelazny ! Wydarzenie przebiegnie pod hasłem \"Bezpieczni na drodze\" !

Więcej
Pożar mieszkania w Białogardzie 0

Pożar mieszkania w Białogardzie

2014-05-06 09:57 0 komentarzy

Dziś rano w mieszkaniu przy ulicy Modrzewskiego w Białogardzie doszło do pożaru. Prawdopodobną przyczyną było zaśniecie z papierosem w wyniku czego zajęła się kanapa. Straż pożarna udzieliła szybkiej pomocy poszkodowanemu.