Artykuły

O co chodzi z podwyżkami opłat za odpady? 0

O co chodzi z podwyżkami opłat za odpady?

2021-02-21 15:12 0 komentarzy

W 2021 roku możemy zauważyć spore podwyżki opłat za wywóz śmieci. Niektóre miasta decydują się na zmianę metody naliczania opłat - od wielkości lokalu, od zużytej wody. Z czego wynikają tak olbrzym

Więcej
Kolejne sukcesy zawodniczek AKS Białogard 0

Kolejne sukcesy zawodniczek AKS Białogard

2021-02-16 03:15 0 komentarzy

13.02 odbył się w Poznaniu Puchar Polski Seniorek w zapasach kobiet. AKS Białogard reprezentowały Wiktoria Chołuj i Julia Nowicka. Obie dziewczyny wywalczyły sobie 3-cie miejsce na podium. Zawodniczki stoczyły kolejno trzy i cztery pojed

Więcej
29. Finał WOŚP 0

29. Finał WOŚP

2021-01-11 15:10 0 komentarzy

31 stycznia Białogard weźmie udział w 29. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Do Centrum Kultury i Spotkań Europejskich można przynosić przedmioty na licytacje, które w tym roku z

Więcej
Troszczysz się o planetę? Naprawiaj zamiast kupować! 0

Troszczysz się o planetę? Naprawiaj zamiast kupować!

2021-01-11 15:03 0 komentarzy

Awaria sprzętu elektronicznego, starte podeszwy butów czy pęknięty szew w sukience wcale nie oznaczają zużycia danego przedmiotu. Wiele usterek da się naprawić z pomocą odpowiedniego fachowca. Wystarczy tylko wiedzi

Więcej
SYLWESTER 2020/2021 - INFORMACJE 0
SREBRNY MEDAL DLA ZBIGNIEWA BARANOWSKIEGO! 0

SREBRNY MEDAL DLA ZBIGNIEWA BARANOWSKIEGO!

2020-12-23 13:53 0 komentarzy

Mieszkaniec Białogardu Zbigniew Baranowski stanął na podium ostatniego dnia imprezy w Belgradzie. Polak zajął drugie miejsce w zapaśniczym Pucharze Świata w stylu wolnym. W finale Polak przegrał z Daurem Kuruglijewem (1:5).